Vítejte na stránkách Regionální rady Jihozápad

Regionální operační program (ROP) Jihozápad slouží k čerpání dotací z fondů Evropské unie. Podporuje projekty v oblastech dopravy, školství, zdravotnictví, sociálních služeb a cestovního ruchu v Jihočeském a Plzeňském kraji. ROP Jihozápad nabízí v letech 2007–2013 subjektům jak veřejného tak soukromého sektoru 633,653 milionů eur.

KONTAKTY
ÚŘAD REGIONÁLNÍ RADY

Jeronýmova 1750/21
370 01, České Budějovice

Poděbradova 2842/1
301 00, Plzeň

Recepce tel: +420 389 058 600

e-mail: info@rr-jihozapad.cz

Aktuálně

Lokální povodně - 27.7.2016

V důsledku lokálních povodní, které postihly v červenci 2016 některé oblasti regionu soudržnosti Jihozápad, žádáme příjemce, aby se spojili se svým finančním manažerem a nahlásili škody vzniklé u projektů podpořených z Regionálního operačního programu NUTS II Jihozápad. V Oznámení o změně projektu je nutné uvést co nejpodrobněji rozsah poškození (místně, finančně a věcně) a doložit vše fotodokumentací. Další postup, zejména u případných změn projektu vyvolaných v důsledku povodní, je nutné v co nejkratším čase konzultovat s finančním manažerem. Více informací je uvedeno v dokumentu s názvem Možné problémy příjemců ROP Jihozápad v souvislosti s živelní pohromou a principy pro jejich řešení, který je k dispozici na následujícím odkazu v kapitole ostatní dokumenty a legislativa.

Soutěž Kompas je téměř v polovině - 26.7.2016

Za několik málo dní to bude měsíc co odstartoval pátý ročník soutěže Kompas, aneb Navštiv projekty ROP Jihozápad! Do této doby se soutěže zúčastnilo více než 400 výletníků. V pátečním losování jsme zaznamenali 160 přijatých hlasů, ze kterých jsme vybrali 6 šťastlivců. Zapojte se do soutěže i vy vyhrajte hodnotné ceny ROP Jihozápad a našich partnerů.

Více než 3,3 miliardy z ROP Jihozápad napomohly rozvoji cestovního ruchu - 25.7.2016

Více než 3,3 miliardy korun z Evropské unie napomohly v uplynulých letech rozvoji cestovního ruchu v Jihočeském a Plzeňském kraji. Zasloužil se o to Regionální operační program NUTS II Jihozápad (ROP Jihozápad), z nějž mířily finance na 344 projektů z oblasti rozvoje infrastruktury cestovního ruchu, revitalizace památek a využití kulturního dědictví v rozvoji cestovního ruchu a rozvoje služeb cestovního ruchu, marketingu a produktů cestovního ruchu. Více informací se dozvíte v tiskové zprávě.

Soutěž Kompas zná další výherce - 18.7.2016

V pátek 15. července proběhlo v pořadí druhé losování v soutěži Kompas aneb Navštiv projekty ROP Jihozápad! Druhého kola se zúčastnilo celkem 124 soutěžících, což je dvojnásobek oproti prvnímu kolu. Není se čemu divit – léto je v plném proudu a vy můžete každý týden vyhrát hodnotné ceny, které si pro Vás připravil Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad ve spolupráci se soutěžními projekty. Poznávejte krásy Čech, třeba se na Vás usměje štěstí.

ROP Jihozápad rozdělil mezi příjemce 17,4 miliard korun - 12.7.2016

Rádi bychom informovali širokou veřejnost, že v rámci Regionálního operačního programu Jihozápad již byla podána poslední souhrnná žádost o platbu. Celkem bylo na území Plzeňského a Jihočeského kraje realizováno 1132 projektů a příjemcům dotace bylo proplaceno 17,4 miliard korun.

strana: 1 2 3 4 5 6 7

irop

ROP NEWSLETTER

Formát zprávy

PROJEKTY ROP JIHOZÁPAD

ROP - video kanál YOUTUBE

video zprávy ...

Anketa

Provoz těchto webových stránek
je hrazen z Operačního programu Technická pomoc 2014–2020.