Tiskové zprávy

Cestovatelská soutěž KOMPAS láká k návštěvě památek podpořených z EU (22/6/2017)

Už šestým rokem se mohou obyvatelé či návštěvníci jižních Čech a Plzeňského kraje zapojit do cestovatelské soutěže KOMPAS a vyhrát hodnotné ceny.

Cestovatelská soutěž KOMPAS láká k návštěvě památek podpořených z EU

ROP Jihozápad připravuje den dětí v plzeňské zoo (26/5/2017)

Ve čtvrtek 1. června mohou děti z mateřských a základních škol i široká veřejnost navštívit den dětí v zoo Plzeň. Akci připravuje Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad, který zajišťoval čerpání finančních prostředků z Evropské unie prostřednictvím Regionálního operačního programu NUTS II Jihozápad (ROP Jihozápad), ve spolupráci se Zoologickou a botanickou zahradou města Plzně. Akce je tematicky zaměřena na předškoláky, žáky prvního stupně základních škol, ale i starší děti a dospělé. Zúčastnit se jí může kdokoli, kdo do plzeňské zoo zavítá.

ROP Jihozápad připravuje den dětí v plzeňské zoo

O projektech ROP Jihozápad se veřejnost dozví díky národní knihovně i po letech (14/4/2017)

Národní knihovna České republiky začíná archivovat informace o Regionálním operačním programu NUTS II Jihozápad (ROP Jihozápad). Veřejnost se tak i za desítky let dozví podrobnosti o projektech, které v minulých letech uspěly s žádostí o dotaci z Evropské unie prostřednictvím tohoto programu.

O projektech ROP Jihozápad se veřejnost dozví díky národní knihovně i po letech

ROP Jihozápad je úspěšný, stojí v závěrečné zprávě (10/2/2017)

Regionální operační program NUTS II Jihozápad (ROP Jihozápad) je úspěšným programem, který významně napomohl rozvoji jižních Čech a Plzeňského kraje. Vyplývá to ze závěrečné zprávy, kterou v těchto dnech dokončuje Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad a kterou v průběhu března zašle Evropské komisi.

ROP Jihozápad je úspěšný, stojí v závěrečné zprávě

ROP Jihozápad povede i nadále Ivo Grüner (9/1/2017)

Politikem, který bude v příštích čtyřech letech předsedat Regionálnímu operačnímu programu NUTS II Jihozápad (ROP Jihozápad), zůstává i nadále náměstek hejtmana Plzeňského kraje Ivo Grüner. Jeho zástupcem se stal první náměstek českobudějovického primátora Petr Podhola. Dnes o tom rozhodli na svém ustavujícím zasedání v Písku členové Výboru Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad, který je jedním z orgánů ROP Jihozápad.

ROP Jihozápad povede i nadále Ivo Grüner

Archiv tiskových zpráv:20172016201520142013201220112010200920082007

poslední aktualizace: 22.6.2017

Provoz těchto webových stránek
je hrazen z Operačního programu Technická pomoc 2014–2020.

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní License.