Vítejte na stránkách Regionální rady Jihozápad

Regionální operační program (ROP) Jihozápad slouží k čerpání dotací z fondů Evropské unie. Podporuje projekty v oblastech dopravy, školství, zdravotnictví, sociálních služeb a cestovního ruchu v Jihočeském a Plzeňském kraji. ROP Jihozápad nabízí v letech 2007–2013 subjektům jak veřejného tak soukromého sektoru 633,653 milionů eur.

KONTAKTY
ÚŘAD REGIONÁLNÍ RADY

Jeronýmova 1750/21
370 01, České Budějovice

Poděbradova 2842/1
301 00, Plzeň

Recepce tel: +420 389 058 600

e-mail: info@rr-jihozapad.cz

Aktuálně

Soutěž Kompas zná další výherce - 18.7.2016

V pátek 15. července proběhlo v pořadí druhé losování v soutěži Kompas aneb Navštiv projekty ROP Jihozápad! Druhého kola se zúčastnilo celkem 124 soutěžících, což je dvojnásobek oproti prvnímu kolu. Není se čemu divit – léto je v plném proudu a vy můžete každý týden vyhrát hodnotné ceny, které si pro Vás připravil Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad ve spolupráci se soutěžními projekty. Poznávejte krásy Čech, třeba se na Vás usměje štěstí.

ROP Jihozápad rozdělil mezi příjemce 17,4 miliard korun - 12.7.2016

Rádi bychom informovali širokou veřejnost, že v rámci Regionálního operačního programu Jihozápad již byla podána poslední souhrnná žádost o platbu. Celkem bylo na území Plzeňského a Jihočeského kraje realizováno 1132 projektů a příjemcům dotace bylo proplaceno 17,4 miliard korun.

Veřejná koupaliště fungují zejména díky EU - 11.7.2016

Už několik let využívají obyvatelé i návštěvníci Plzeňského a Jihočeského kraje veřejná koupaliště, která byla postavena či zmodernizována s finanční pomocí Evropské unie. Několik bazénů i letních plováren bylo v regionu vybudováno díky podpoře Regionálního operačního programu NUTS II Jihozápad (ROP Jihozápad). Více se dozvíte v tiskové zprávě.

První losování v soutěži Kompas je za námi - 8.7.2016

Dnes v ranních hodinách proběhlo první losování výherců v soutěži Kompas aneb Navštiv projekty ROP Jihozápad! Na šest soutěžících se usmálo štěstí a mohli se tak těšit například na deku, záložní baterii, ručník, cestovní láhev nebo dárkové balíčky od partnerů soutěže. Do prvního kola bylo zařazeno celkem 62 soutěžních hlasů. Cestujte, poznávejte a zapojte se do naší soutěže. Další losování probíhá už v pátek 15. 7.

Zhlédnětě nové televizní reportáže - 8.7.2016

Rádi bychom upozornili, že jsme na webové stránky přidali nové televizní reportáže. Tématem na tento měsíc se staly bazény a koupaliště, které byly postaveny nebo modernizovány s finanční pomocí z ROP Jihozápad. Návštěvníci jižních Čech si tak mohou užívat například v přírodním biotopu na Borku u Českých Budějovic, na plaveckém bazénu v Jindřichově Hradci, na koupališti ve Vimperku a Zvíkovském Podhradí. V Plzeňském kraji pak vznikl nový přírodní biotop v Blovicích, byl zcela opraven areál v Plzni na Lochotíně nebo se nového koupání těší i návštěvníci tachovského koupaliště. Obě reportáže lze zhlédnout zde.

strana: 1 2 3 4 5 6 7

irop

ROP NEWSLETTER

Formát zprávy

PROJEKTY ROP JIHOZÁPAD

ROP - video kanál YOUTUBE

video zprávy ...

Anketa

Provoz těchto webových stránek
je hrazen z Operačního programu Technická pomoc 2014–2020.