Vítejte na stránkách Regionální rady Jihozápad

Regionální operační program (ROP) Jihozápad slouží k čerpání dotací z fondů Evropské unie. Podporuje projekty v oblastech dopravy, školství, zdravotnictví, sociálních služeb a cestovního ruchu v Jihočeském a Plzeňském kraji. ROP Jihozápad nabízí v letech 2007–2013 subjektům jak veřejného tak soukromého sektoru 633,653 milionů eur.

KONTAKTY
ÚŘAD REGIONÁLNÍ RADY

Jeronýmova 1750/21
370 01, České Budějovice

Poděbradova 2842/1
301 00, Plzeň

Recepce tel: +420 389 058 600

e-mail: info@rr-jihozapad.cz

Aktuálně

Nové TV reportáže - 23.9.2016

Rádi bychom upozornili, že byly na webové stránky přidány TV reportáže s předsedou a místopředsedou Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad Ivo Grünerem a Jaromírem Slívou, kteří hovoří o bilanci Regionálního operačního programu NUTS II Jihozápad. Zhlédnout reportáže lze zde.

Soutěž Kompas rozhodla o nejoblíbenějších turistických místech - 22.9.2016

Rozhledna na Zadově, krytý most v Lenoře a muzeum loutek ve Svatém Janě nad Malší. To jsou nejoblíbenější turistická místa, podpořená dotacemi z Evropské unie prostřednictvím Regionálního operačního programu NUTS II Jihozápad (ROP Jihozápad) v Jihočeském kraji. V Plzeňském kraji to jsou zámek v Boru, rozhledna na Sedle a sportovně rekreační areál v Kralovicích. Tak rozhodli účastníci letošní soutěže Kompas, která se konala letos v létě a její podstatou bylo navštěvovat turistické objekty, podpořené prostřednictvím ROP Jihozápad. Více informací se dozvíte v tiskové zprávě.

Omezení provozu 21. 9. v Českých Budějovicích i Plzni - 16.9.2016

Z důvodu konání výjezdního zasedání zaměstnanců Úřadu Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad bude ve středu 21. 9. omezen provoz na územních pracovištích v Českých Budějovicích a v Plzni. V Českých Budějovicích bude provoz na recepci v době od 8 do 12 hodin. Zaměstnanci budou reagovat na vaše telefonické a písemné dotazy v následujících dnech. Děkujeme za pochopení.

Aktuální směnný kurz Kč/€ Evropské centrální banky – září 2016 - 1.9.2016

Aktuální směnný kurz Kč/€ Evropské centrální banky na měsíc září je 27,025 Kč/€. Celkový přehled vývoje kurzu najdete zde.

ROP Jihozápad si pro vás připravil nové reportáže - 30.8.2016

Rádi bychom upozornili, že jsme na webové stránky přidali nové televizní reportáže. Tématem na tento měsíc se staly odborně zaměřené školy, které byly modernizovány s finanční pomocí z ROP Jihozápad. V jižních Čechách byla podpořena například Základní umělecká škola ve Velešíně, VOŠ a SPŠ automobilní a technická v Českých Budějovicích nebo VOŠ a SPŠ ve Volyni. V Plzeňském kraji pak ROP Jihozápad finančně přispěl například Střednímu odbornému učilišti elektrotechnickému v Plzni, Gymnáziu Jaroslava Vrchlického v Klatovech nebo Střednímu odbornému učilišti v Domažlicích. Obě reportáže lze zhlédnout zde.

strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

irop

ROP NEWSLETTER

Formát zprávy

PROJEKTY ROP JIHOZÁPAD

ROP - video kanál YOUTUBE

video zprávy ...

Anketa

Provoz těchto webových stránek
je hrazen z Operačního programu Technická pomoc 2014–2020.