Zaregistrujte se k odběru novinek ROP Jihozápad

Důležitá upozornění, nové dokumenty, pozvánky na semináře - to vše do vašeho počítače nebo mobilního telefonu, automaticky a jednoduše, jedenkrát týdně prostřednictvím emailu! Buďte v obraze a zaregistrujte se k odběru novinek ROP Jihozápad. Prostřednictvím krátkých zpráv, které zveřejňujeme denně na webových stánkách, se dozvídáte o všech důležitých informacích týkajících se ROP Jihozápad. Neunikne vám tak zajímavý seminář, ani nově zveřejněný dokument, dozvíte se o dění okolo aktuálních výzev a přečtete si více o projektech ROP Jihozápad.

Jak na to?

Registraci k odběru novinek provedete vyplněním a potvrzením formuláře. Formulář naleznete na titulní straně www.rr-jihozapad.cz – ROP Newsletter. Po registraci vám budeme jedenkrát týdně posílat emailem posledních pět zpráv. Pro veškeré informace však doporučujeme sledovat průběžně obsah webových stránek ROP Jihozápad. Odběr novinek a vaše registrační údaje slouží výhradně k posílání zpráv ROP Jihozápad. Upozorňujeme, že po zprovoznění této služby již nebudeme příjemce upozorňovat na semináře formou samostatných emailů. Informaci naleznou zaregistrovaní v příchozích aktualitách a ostatní pak na webových stránkách ROP Jihozápad. Emaily budou mít jednoduchou grafickou podobu a budou zasílány bez příloh. To znamená, že nebudou zatěžovat vaši emailovou schránku.

Jaký formát vybrat?

HTML: Tento formát zpráv je v aplikaci Outlook výchozí. Je nejvhodnější ho používat v případě, že chcete dostávat zprávy s použitím různých druhů písma, barev nebo například seznamů s odrážkami, prostě ve stejném formátu jako byl odeslán. Doporučujeme všem, kteří používají mailové klienty např. outlook, thunderbird...!

Text: Tento formát je podporován všemi e-mailovými aplikacemi. V tomto formátu není podporováno tučné formátování, kurzíva, barevná písma a jiné formátování textu. Není v něm podporováno ani zobrazování obrázků přímo v textu zprávy, můžete je však vložit do zprávy jako přílohy.

Mobile: Formát pro příjem zpráv do mobilních telefonů.

Pokud již nebudete chtít nadále využívat tuto službu, odhlášení je snadné. Zašlete email s touto informací na brezinoval@rr-jihozapad.cz a my vás vyřadíme z registru.

V případě jakýchkoli dotazů se obracejte na Lenku Březinovou (brezinoval@rr-jihozapad.cz, 389 058 674) nebo Lucii Čermákovou (cermakova@rr-jihozapad.cz, 389 058 672).

poslední aktualizace: 26.6.2014

Provoz těchto webových stránek
je hrazen z Operačního programu Technická pomoc 2014–2020.

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní License.