Čekejte prosím
Nahrávání

O soutěži

Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad (Úřad) pro Vás připravil již šestý ročník cestovatelské soutěže, díky níž máte možnost poznat zajímavé projekty, které byly podpořené dotací z Evropské unie prostřednictvím Regionálního operačního programu NUTS II Jihozápad. V loňském roce jsme se společně s vámi navštívili 10 úspěšně realizovaných projektů. Třemi nejnavštěvovanějšími projekty se staly sportovní a rekreační areál v Kralovicích, Zámek Bor u Tachova a rozhledna na Sedle. O úspěšnosti soutěže vypovídá i 1093 přijatých soutěžních hlasů. Někteří si oblíbili soutěž KOMPAS natolik, že navštívili v průběhu prázdnin 9 soutěžních projektů.

Připojte se do soutěže a procestujte s námi zajímavá místa jižních a západních Čech. Soutěžní místa můžete zhlédnout ve stejnojmenné sekci. Každý si z celkem 10 projektů jistě vybere.

Kromě cestovatelských zážitků pro Vás máme připraveny hodnotné ceny. Do soutěže se přihlásíte zadáním unikátního kódu na těchto internetových stránkách. Unikátní kód naleznete na plakátu velikosti A4, který je dostupný přímo na vámi navštíveném soutěžním místě. Každý týden bude probíhat slosování, kde bude oceněno několik výherců. Soutěží se po dobu letních prázdnin tj. od 1. 7. do 31. 8. 2017. Celkem proběhne 9 dílčích slosování a celá soutěž vyvrcholí závěrečným slosováním o GoPro kameru, hodinky s GPS, turistickou navigaci, fotoaparát, tachometr a další hodnotné ceny. Spojte příjemné s užitečným a zapojte se do naší soutěže i vy.

Jak se zúčastnit?

1. Navštivte minimálně jedno soutěžní místo.

2. Tam naleznete plakát o velikosti A4, který obsahuje unikátní kód.

3. Ten zadejte na našich internetových stránkách a je to.

Kolikrát je možné zadat kód?

Unikátní kód daného místa lze zaslat pouze jednou. Pokud však navštívíte více soutěžních míst, zvýšíte svou šanci na výhru.
Celkem můžete zkusit své štěstí 10 krát.

Kdy soutěž probíhá?

Zadání kódu bude možné od 1. 7. do 31. 8. 2017

Co mohu vyhrát?

Každý týden losujeme o cestovatelské sety, které obsahují deky, power banky, lékárničky, sportovní láhve a další praktické věci využitelné na Vašich cestách.
V závěrečném slosování budeme vybírat ze všech zúčastněných – v něm se bude soutěžit o GoPro kameru, hodinky s GPS, turistickou navigaci, fotoaparát a tachometr. Výherci budou obeznámeni emailem a předání hlavních cen proběhne osobně na Úřadě Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad v Českých Budějovicích.

Bližší informace naleznete v podmínkách soutěže.