Vítejte na stránkách Regionální rady Jihozápad

Regionální operační program Jihozápad sloužil k čerpání dotací z fondů Evropské unie. Podpořil projekty v oblastech dopravy, školství, zdravotnictví, sociálních služeb a cestovního ruchu v Jihočeském a Plzeňském kraji. ROP Jihozápad nabídl v letech 2007–2013 subjektům jak veřejného, tak soukromého sektoru 633,653 milionů eur.

KONTAKTY
ÚŘAD REGIONÁLNÍ RADY

Jeronýmova 1750/21
370 01, České Budějovice

Otýlie Beníškové 1664/14
301 00, Plzeň

Recepce tel: +420 389 058 600

e-mail: info@rr-jihozapad.cz

Aktuálně

Nové TV reportáže ke zhlédnutí - 1.3.2017

Rádi bychom upozornili, že byly na webové stránky přidány nové TV reportáže, které byly vysílány na Jihočeské televizi a televizi ZAK. Tématem pro tento měsíc jsou zimní sporty, které si jejich vyznavači zpříjemňují díky finanční podpoře z Regionálního operačního programu Jihozápad. Ten dal vzniknout hned několika novým cyklostezkám, které jsou v tomto období využívány pro běžecké lyžování nebo pomohl rozvinout infrastrukturu lyžařských středisek v Jihočeském a Plzeňském kraji a mnoho dalšího. Celé televizní reportáže lze zhlédnout zde.

Omezení provozu na územním pracovišti v Plzni - 22.2.2017

Rádi bychom upozornili na skutečnost, že dnes 22. 2. 2017 z důvodu pracovního jednání v Českých Budějovicích nebudou na pracovišti v Plzni všichni finanční manažeři. Na vaše dotazy budou reagovat v následujících dnech. Děkujeme za pochopení.

ROP Jihozápad je úspěšný, stojí v závěrečné zprávě - 10.2.2017

Regionální operační program NUTS II Jihozápad (ROP Jihozápad) je úspěšným programem, který významně napomohl rozvoji jižních Čech a Plzeňského kraje. Vyplývá to ze závěrečné zprávy, kterou v těchto dnech dokončuje Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihozápad a kterou v průběhu března zašle Evropské komisi. Více informací se dozvíte v tiskové zprávě.

Veletrh dotačních příležitostí - 6.2.2017

Vážení, rádi bychom vás informovali o konání Veletrhu dotačních příležitostí, kterou pořádá agentura CzechInvest ve spolupráci s Eurocentrem České Budějovice. Událost se uskuteční v úterý 21. 2. od 9 do 15 hodin v Clarion Congress Hotelu v Českých Budějovicích. Cílem akce je informovat zájemce o možnostech čerpání dotací. U jednotlivých konzultačních stolků budou zastoupeny podnikatelsky nejoblíbenější zdroje dotací: OP PIK, IROP, OP Zaměstnanost, Aktivní politika zaměstnanosti (Úřad práce), národní dotace MMR, CzechTrade, TA ČR, Program rozvoje venkova a řada dalších. Účast je bez registrace a zdarma. Více informací naleznete na tomto odkazu.

Změna úředních hodin na recepci v ČB - 9.1.2017

Rádi bychom upozornili, že počínaje dnešním dnem dochází ke změně úředních hodin na územním pracovišti v Českých Budějovicích. Změna se týká pouze pondělního dne, kdy se mění konec úředních hodin ze 17. hodiny na 15. hodinu. Ostatní dny zůstávají beze změny.

strana: 1 2 3 4 5 6

irop

PROJEKTY ROP JIHOZÁPAD

ROP - video kanál YOUTUBE

video zprávy ...

Anketa

Provoz těchto webových stránek
je hrazen z Operačního programu Technická pomoc 2014–2020.

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní License.